ChatAskim Chat Sohbet Odaları

admin     05-01-24     Chat Odaları     ChatAskim Chat Sohbet Odaları     91 Defa Okundu

ChatAskim Chat Sohbet odaları: Sitemiz bir sohbet sitesi olması nedeni ile bu tarz makaleleri daha önce yazmıştım. Ancak yeterli bilgiyi veremediğimizi düşünerek bu yazıyı tekrar yazıp daha detaylı bir şekilde açıklamayı uygun bulduk.

Merhabalar değerli ChatAskim.Com sitesi kullanıcıları hoşgeldiniz. Sitemiz, sizlere ücretsiz Türkçe olarak hizmet veren, geniş kitleleri hedef alan bir platformdur. Odalarımıza bağlanabilmek için yukarıdaki nick alanına istediğiniz bir takma ad yazıp “sohbete başla” butonuna tıklayınız.

 

Gayemiz nedirsize biraz anlatmak istiyorum. Normal hayatınızdan artan boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz ve değişik insanlarla tanışabilieceğiniz yapısal kurallara uygun bir kanallar dizini yaratmaktır.

ChatAskim.Com odalarımızda belirli kurallar dizisi belirlenip uygulanmaktadır. Bu kurallar çerçevesi dışında çıkmak istiyenler uyarılır ve tekrarın da IRC ( internet relay ChatAskim.Com) ‘den uzaklaştırılır. Kurallara buradangöz atabilirsiniz. Odalara bağlanabilmek için ise java programının bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.

Eğer giremediyseniz java programıindiriniz. Tabiki odalarımıza giriş için bir alternatif daha sunuyoruz. Eğer web üzerinden odalarımıza girmek istemiyor iseniz sitemizin sohbet programını bilgisayarınıza mirci indirip bağlanabilir daha eğlenceli muhabbet yapabilirsiniz.

ChatAskim.Com sitesini tanıyalım: anlık 50-60 online kişinin bulunduğu ve en az 2 admin ve 3 yöneticinin online olduğu sistemi oturmuş düzenliliğini yitirmeyen bir davetkar bir siteyiz..

Diğer yandan hizmetlerimiz tamamen yararlıdır. Eğlence kanallarımız da vakit geçirmenin yanı sıra genel kültürünüzü de geliştirmiş olursunuz. Müziksiz bir chat sitesi olur mu? Hayır, olmaz tabiki, elafm olarakta sizlere hizmet veriyoruz.

Radyomuzu dinlemek için web sayfamız olan elafm adresine girebilir, en altda bulunan media playerin başla butonuna tıklayabilirsiniz.
Keyifli sohbetler dileriz

ChatAskim.Com Sitesi

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?ChatAskim.Com

Sohbet siteleri günlük binlerce ziyaretçi tarafından tercih edilmektedir. Chataskim.com ziyaretçilerine ücretsiz sohbet ve mobil chat odaları olarak hizmet vermektedir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2023 ChatAskim.Com - Tüm hakları saklıdır.